Co z tym trudnym psem? 0
Co z tym trudnym psem?

Co z tym trudnym psem?

 

Zastanawiałam się ostatnio, jak to z tymi trudnymi psami jest. Są psy agresywne, hałaśliwe, zalęknione, psy z nadmiarem energii. I znajdzie sobie taki pies dom – a może to dom znajdzie jego. I znajdzie swojego pana/panią, swoje stado. No i dobrze by było, gdyby tym stadem, które go akceptuje, byli wszyscy domownicy. A jeśli zdarzy się tak, że tylko wybrane osoby do takiego psa żywią cieplejsze uczucia? Że innych domowników on drażni i go nie rozumieją?

czytaj całość »
Tak psy widzą matę! 0
Tak psy widzą matę!

Jesteście ciekawi, jak matę widzą Wasze psy?

Tak widzą matę Wasze psiaki - muszą się więc trochę namęczyć, żeby znaleźć w niej smakołyki, bo jak widać, wzrok nie wystarczy do takich poszukiwań. (...)

czytaj całość »
Jak to się zaczęło? 1
Jak to się zaczęło?

Jak to się zaczęło?

 

Zaczęło się od Rudzielca Alfy (tak, tego ze zdjęcia!). Adopciak okazał się strasznie wymagający. A czasami i denerwujący. I co było robić? Przecież nie oddam! (pies to nie rzecz, psy kocham, (też)psia mama jestem :) ) Trzeba było wymyślić mu dość kreatywne rozrywki - same spacery nie były całkowicie skuteczne. Po jakimś czasie okazało się, że Alfa ma dużo z posokowca - no, to już cięższy kaliber... Więc zrobiłam psiakowi matę węchową. (...)

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl